Sündenfrei - Witamy w średniowieczu!

Żywe średniowiecze!

Sündenfrei® organizuje historyczne imprezy, średniowieczne spektakle i jarmarki , turnieje rycerskie, imprezy zamkowe, jarmarki bożonarodzeniowe i imprezy zakładowe na całym terenie Europy Środkowej. Podróże w czasie są naszą specjalnością.
Oferujemy w naszych propozycjach kilka historycznych epok: Rzym, wczesne średniowiecze, czas Wikingów, średniowiecze, renesans, barok i biedermeier. Naszą specjalnością, ze względu na dużą popularność w Niemczech jest jednak średniowiecze, od ok. 1000 r. do ok. 1500 r. n.e. oraz okres baroku oraz wojen napoleońskich.  

Dobrze trafiłeś na naszą stronę intenetową, jeżeli chcesz dowiedzieć się gdzie i kiedy będą miały miejsce nasze imprezy. W tym miejscu udzielamy już wcześniej informacji dotyczących programu, godzin otwarcia, dojazdu i sprzedaży biletów.

Jeżeli jednak szukasz partnera przy organizacji historycznej imprezy, bożonarodzeniowego jarmarku, imprezy w dzielnicy miasta lub też artystów, tak i w tym przypadku trafiłeś na odpowiednią stronę. Dotyczy to również sytuacji, jeżeli posiadasz odpowiednie lokum lub nim zarządzasz i jeżeli szukasz profesjonalnych organizatorów.

Jeżeli jesteś rzemieślnikiem, handlowcem, artystą lub gastronomem w zakresie średniowiecza lub baroku, znajdziesz na naszej stronie odpowiednie osoby, z którymi możesz nawiązać kontakt.