Bez hříchů - Vítáme Vás ve středověku

 Aktivní středověk

Sündenfrei® organizuje historické slavnosti, středověká podívání, středověké trhy, rytířské turnaje, hradní oslavy, vánoční trhy a takové firemní události na celém středoevropském území.   Cesty časem jsou naší specialitou.

Vícero historických epoch je možno zobrazit: Řím, dávný středověk, Vikingové, renezance, baroko a Bierdermeier. Hlavní těžiště jsou ale na základě vysoké popularity v Německu na tématu středověk, přibližně od 1000 do 1500 po narození Krista a na čase baroka až do napoleónských válek.

Jste správně na naší vebové stránce, pokud se chcete dozvědět, kdy a kde se konají naše další slavnosti. Zde se můžete předem informormovat o programu, otvíracích dobách, příjezdu a předprodeji vstupenek.

Pokud hledáte partnera pro historickou událost, středověký vánoční trh nebo městskou slavnost a nebo potřebujete umělce, potom jste rovněž dorazili na správnou adresu. To platí také, pokud vlastníte nebo spravujete lokalizaci a hledáte k ní profesionálního pořadatele.

Jestliže jste na cestách jako řemeslník, obchodník nebo gastronom v žánru středověk nebo baroko, najdete na těchto stránkách i správné kontaktní osoby, aby jste se s námi skontaktoval.